belka gorna
Środa,   28 Grudnia 2016 Lokal gastronomiczny do wynajęcia - Tor Kolarski Polski Związek Kolarski informuje, że do wynajęcia jest lokal z przeznaczaniem do działalności gastronomicznej o powierzchni 235 m (bezpośrednio od właściciela).

Lokal znajduje się w Pruszkowie w jednym z najbardziej rozwijających się miast na Mazowszu, na torze kolarskim przy ul. Andrzeja 1. Atrakcyjne położenie obiektu w bliskości terenów zielonych przyciąga w jego okolice mieszkańców Pruszkowa i okolic. W bezpośrednim sąsiedztwie usytuowany jest basen i hotel.

Dogodna komunikacja: 200 m do stacji WKD, 15 min od lotniska Chopina. Pruszkowski tor kolarski jest jedynym takim obiektem w Polsce. Przez okrągły rok trenuje tu kadra narodowa, kluby kolarskie z całej Polski oraz kluby zagraniczne. Kilkanaście razy w roku odbywają się zawody w kolarstwie torowym, które przyciągają rzesze zawodników.

Wieczorami prężnie działa tu wypożyczalnia rowerów dla amatorów, nauka jazdy na rolkach dla dzieci i dorosłych, a obiekt tętni życiem.

Lokal posiada: rozbudowane zaplecze gospodarcze, socjalne, dwa oddzielne wejścia, szatnia, dwie toalety (dodatkowa dla osób niepełnosprawnych), winda osobowa i towarowa.

Do dyspozycji gości: jasna sala restauracyjna z dużymi oknami, przestronny taras znajdujący się nad głównym wejściem do obiektu, z którego rozciąga się panorama okolicy (atrakcyjny szczególnie w porze letniej) oraz obszerny parking.

Lokal jest ogrzewany, posiada instalację elektryczną i wentylacyjną oraz rozprowadzone przewody głośnikowe.

Dodatkowo do dyspozycji internet bezprzewodowy dostępny w całym obiekcie.

Możliwość aranżacji wnętrza!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia lokalu i kontaktu: tel (22) 738 83 94/95 lub marketing@pzkol.pl.

Właścicielem lokalu jest Polski Związek Kolarski.Źródło:  "pzkol.pl"      
drukuj wyślij
belka dolna
Polski Związek Kolarski

ul. Andrzeja 1; 05-800 Pruszków
tel.: +48 (22) 738-83-80/81, fax: +48 (22) 738-83-90
szkolenie: (22) 738-83-84/88/89; księgowość: (22) 738-83-86
e-mail: biuro@pzkol.pl

design by: Serwis sportowy s24.pl