Poniedziałek,   7 Października 2013 Wyniki drużynowych MP w trialu - Tarnawa W Tarnawie odbył się Finał Drużynowych Mistrzostw Polski w trialu rowerowym. Triumfowała tam grupa Lotto Aquila Wadowice II, a w indywidualnej kategorii elita mężczyzn wygrał Rafał Kumorowski.

Na starcie stanęło kilkudziesięciu zawodników z całej Polski. Wśród nich bardzo liczna była grupa 12-14 latków. Zawody zostały rozegrane w starym, nieczynnym kamieniołomie. To urokliwe miejsce kilkakrotnie gościło imprezy najwyżej rangi, włącznie z zawodami o Puchar Świata. Zawody rozgrywane były na 6 odcinkach, pokonywanych trzykrotnie.

3. Lotto Aquila Wadowice I

Następnego dnia, 6 października, w Andrychowie czołowi zawodnicy polskiego trialu, Piotr Surga i Rafał Kumorowski wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz chorych z porażeniem mózgu, gdzie dali pokaz swoich umiejętności.