Poniedziałek,   20 Maja 2013 Wyniki Drużynowych Mistrzostw Polski w trialu W Zawoi odbyła się kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski. Oprócz konkurencji drużynowej, zawodnicy rywalizowali także w 5 kategoriach indywidualnych.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna Lotto Aquila, na drugiej pozycji uplasował się UKS Zawojak. Trzecia lokata przypadła zespołowi Lotto Aquila ZPC Skawa.

6. KS PKS Dębnicki Kraków

W klasyfikacji indywidualnej, w kategorii elita po raz kolejny w tym sezonie równych sobie nie miał Rafał Kumorowski. Wśród kobiet najlepsza była Aneta Wątlikiewicz. Na starcie stanęło bardzo wielu młodych adeptów trialu. W kategorii młodzik wygrał Kamil Woźniak, w kategorii junior młodszy Bartłomiej Hajduk, a w kategorii junior, Wiktor Koczur.

5. Polak Jakub

Kierownikiem zawodów był propagator trialu w Zawoi Marek Bogacz, odcinki układał Andrzej Kramarczyk, a sędzią głównym był komisarz UCI, Tomasz Kramarczyk.