Wtorek,   27 Maja 2014 MMP na torze: Wyniki 4. dnia W Pruszkowie zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym. Ostatniego dnia rozdano cały worek medali, a zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych ścigali się w omnium oraz keirinie.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

Omnium - juniorki
2000 m indywidualnie: Justyna Kaczkowska (UKS Gimnazjum Twoja Merida Imielin) - mistrzyni Polski w wyścigu na 2000 m
250 m ze startu lotnego: Justyna Kaczkowska (UKS Gimnazjum Twoja Merida Imielin)
500 m ze startu zatrzymanego: Nikol Płosaj (UKS Jedynka Limaro Kórnik) - została mistrzynią Polski w 500 m
Wyścig eliminacyjny: Nikol Płosaj (UKS Jedynka Limaro Kórnik)
Wyścig punktowy: Daria Pikulik (BCM Nowatex Ziemia Darłowska) - mistrzyni Polski w wyścigu punktowym
Scratch: Natalia Radzicka (UKS Jedynka Limaro Kórnik) - mistrzyni Polski w scratchu

Omnium - kobiety U23
3000 m indywidualnie: Łucja Pietrzak (UKS Koźminianka Koźminek) - mistrzyni Polski w wyścigu na 2000 m
250 m ze startu lotnego: Łucja Pietrzak (UKS Koźminianka Koźminek)
500 m ze startu zatrzymanego: Alicja Ratajczak (UKS Jedynka Limaro Kórnik), Urszula Łoś została mistrzynią Polski w 500 m (nie startowała w omnium)
Wyścig eliminacyjny: Karolina Karasiewicz (ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz)
Wyścig punktowy: Bogumiła Dziuba (BCM Nowatex Ziemia Darłowska) - mistrzyni Polski w wyścigu punktowym
Scratch: Karolina Karasiewicz (ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz) - mistrzyni Polski w scratchu

Omnium - mężczyźni U23
Wyścig eliminacyjny: Rafał Jeziorski (KS Pogoń Mostostal Puławy)
Wyścig punktowy: Rafał Jeziorski (KS Pogoń Mostostal Puławy) - mistrz Polski w wyścigu punktowym
Scratch: Michał Rzeźnicki (LUKS Trójka Piaseczno) - mistrz Polski w scratchu
250 m ze startu lotnego: Michał Rzeźnicki (LUKS Trójka Piaseczno)
4000 m indywidualnie: Łukasz Klasiński (ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz) - został mistrzem Polski w wyścigu na 4000 m
1000 m ze startu zatrzymanego: Michał Rzeźnicki (LUKS Trójka Piaseczno) - Mateusz Lipa (ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz) został mistrzem Polski w wyścigu na 1000 m (nie startował w omnium)

Omnium - juniorzy
Scratch: Patryk Soliński (GKK Opty Mazowsze Grodzisk Mazowiecki) - mistrz Polski w scratchu
1000 m indywidualnie: Daniel Krajewski (LUKS Trójka Piaseczno), Patryk Rajkowski (UKS Jedynka Limaro Kórnik) został mistrzem Polski w wyścigu na 1000 m (nie startował w omnium)
Wyścig eliminacyjny: Kamil Ślesicki (KS Społem Central Łódź)
Wyścig punktowy: Szymon Sajnok (GKS Cartusia Kartuzy) - mistrz Polski w wyścigu punktowym
3000 m indywidualnie: Daniel Staniszewski (KKS Ciechanów) - mistrz Polski w wyścigu na 3000 m
250 m ze startu lotnego: Kamil Ślesicki (KS Społem Central Łódź)