Sobota,   3 Października 2015 Wyniki MP Par w jeździe na czas Kamil Gradek i Paweł Bernas oraz siostry Brzeźne, Monika i Paulina, zwyciężyli w elicie, w mistrzostwach Polski par w jeździe na czas, w Opatówku

Duet z ActiveJet pokonał dwie dwójki z CCC Sprandi Polkowice - Adriana Kurka i Tomasza Kiendysia oraz Jarosława Marycza i Mateusza Taciaka. Na dystansie 30,2 kilometra, wykręcił on czas 36:10, odpowiednio o 29 i 45 sekund lepszy od pozostałych medalistów. Czwarte miejsce zajęli najlepsi w kategorii U23 - Patryk Stosz i Michał Paluta, również z polkowickiego zespołu. Na najniższym stopniu podium stanęli także ich koledzy z ekipy, Piotr Brożyna i Eryk Latoń, a tytuł wicemistrzowski zdobyli Patryk Złotowicz i Mikołaj Gutek z TKK Pacific Nestle Toruń.

Wyniki - elita mężczyzn

Wśród kobiet zdecydowanie najlepsze były zawodniczki z TKK Pacific Nestle Toruń - Monika Brzeźna i Paulina Brzeźna-Bentkowska. Pojechały one prawie o minutę szybciej niż srebrne medalistki z UKS Mróz Jedynka Kórnik - Nikol Płosaj i Weronika Humelt. Brąz wywalczyły Katarzyna Wilkos i Aleksandra Kardas, również z toruńskiej drużyny.

Wyniki - elita kobiet

Dawid Czubak i Szymon Krawczyk (KTK Kalisz) byli najlepsi w kategorii junior. Stoczyli oni zacięty pojedynek o złoto z kolarzami GKS Cartusia Kartuzy - Szymonem Sajnokiem i Arturem Sowińskim. Trzecie miejsce zdobyli Norbert i Alan Banaszek z BDC NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Wyniki - junior

Bardzo wyrównana była walka w juniorkach, ale ostatecznie zwycięsko wyszły z niej zawodniczki z BCM Nowatex Ziemia Darłowska - Weronika i Daria Pikulik. O 11 sekund wyprzedziły one dwójkę z TKK Pacific Nestle Toruń - Agnieszkę Skalniak i Zuzannę Skubaję. Patrycja Dąbrowska i Karolina Lipiejko (ALKS Stal Grudziądz) wyjechały z Opatówka z brązowymi medalami.