Sobota,   12 Lipca 2014 Różyńska mistrzynią Polski juniorek młodszych również w wyścigu ze startu wspólnego Nikola Różyńska została podwójną mistrzynią Polski juniorek młodszych. Po triumfie w czasówce, wygrała również wyścig ze startu wspólnego w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Juniorki młodsze ścigały się na 50-kilometrowej trasie, prowadzącej z Świebodzic, przez Dobromierz, Chwaliszów i Cieszów. Nikola Różyńska (ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz) wjechała na metę samotnie, z 3-sekundową przewagą nad pozostałymi medalistkami.

Sprint po srebrny medal wygrała Klaudia Seremak (BCM Nowatex JF-Duet Goleniów), która pokonała Wiktorię Pikulik (BCM Nowatex Ziemia Darłowska). Dla zawodniczki z Darłowa jest to drugi brąz w OOM, gdyż była także trzecia w jeździe indywidualnej.