Niedziela,   17 Lipca 2016 Papierski wygrywa wyścig ''Po Ziemi Konińskiej'' Damian Papierski został zwycięzcą klasyfikacji generalnej XXIV Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego "Po Ziemi Konińskiej" w kat. Junior Młodszy - Memoriału Adama Krajewskiego, Jerzego Mazura, Stanisława Pawlaka, Wiesława Paradowskiego.

Ostatniego dnia zmagań juniorzy młodsi zmierzyli się z 79,6-kilometrową trasą wokół Kramska. Na metę wpadła 5-osobowa grupka z przewagą 41 sekund nad peletonem. Po sprincie z ucieczki triumfował Damian Papierski (UKS Koźminianka Koźminek), pokonując Igora Kaniewskiego (KKS Gostyń) i Jakuba Krysztofiaka (TKK Pacific Toruń Nestle Fitness).

Papierski został zwycięzcą całego wyścigu, pokonując swojego kolegę z ekipy, Wiktora Richtera oraz Kaniewskiego.

Wyniki - 3. etap - junior młodszy

Wyniki - końcowa klasyfikacja generalna - junior młodszy

Wokół Kramska ścigali się również młodzicy. Do pokonania mieli oni 34,8 kilometra, a jako pierwszy ten dystans przejechał Łukasz Jędryczka (KKS Gostyń). Wygrał on z 17-sekundową przewagą nad Konradem Trzęsowskim (KTK Kalisz) i 24 sekundami nad Michałem Kalinowskim (LKS Baszta Golczewo)

W końcowej generalce wygrał Trzęsowski, przed Kalinowski i Jędryczką.