Środa,   10 Sierpnia 2016 Papierski i Majewska wygrywają jazdę na czas w OOM Oliwia Majewska i Damian Papierski zwyciężyli w jeździe indywidualna na czas w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Wyścig w Grębocicach o tytuł mistrzyni Polski juniorek młodszych liczył 9,3 kilometra. Triumfatorka, Oliwia Majewska (UKS Copernicus - SMS Toruń) pokonała ten dystans w 15:01. Wyprzedziła dwójkę z KTK Kalisz, Julię Kowalską i Wiktorię Polak odpowiednio o 4 i 10 sekund.

Wyniki - juniorka młodsza

Trasa juniorów młodszych była o nieco dłuższa - 11,3km. Rywalizację zdominowali zawodnicy UKS Koźminianka Koźminek, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca. Wygrał Damian Papierski z czasem 14:43, a drugi, z tylko 1 sekundą straty, był Wiktor Richter. Za nimi uplasowało się aż trzech kolarzy UKS Copernicus - SMS Toruń, a na podium stanął Kacper Walkowiak.