Niedziela,   14 Lipca 2013 Wyniki MP w 4X w Szczawnie Zdrój Natalia Piwowarczyk, Gustaw Dądela i Robert Kulesza wygrali w swoich kategoriach mistrzostwo Polski w four crossie. Zawody rozgrywane były w Szczawnie Zdrój.

Rywalizacja była prowadzona na znanym nawet w Europie torze, o długości 400 metrów i szerokości 6-8 metrów. Wśród kobiet najlepiej poradziła sobie na nim Natalia Piwowarczyk (UNIQA LKKG BGŻ LUBLIN), która pokonała Justynę Kwiecińską (LKKS "GÓRNIK" WAŁBRZYCH) i Patrycję Piotrowską (KKW JAMA WAŁBRZYCH).

Gustaw Dądela (KS MTB WIEŻA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ) był najlepszy z juniorów. Na podium znaleźli się także jego koledzy z ekipy, Patryk Zawadzki i Marek Trusiewicz.

Dądela sklasyfikowany został także na 3. miejsce w kategorii open mężczyzn. Także w tej klasyfikacji najlepsi byli zawodnicy ze Szczawna Zdrój. Wygrał Robert Kulesza, a drugi był Piotr Paradowski.