Artykuł pochodzi z serwisu: Polski Związek Kolarski


Kolarstwo szosowe: Zapowiedź i regulamin MP Masters i Cyklosport

Zawodnicy kategorii Masters i Cyklosport będą 22 czerwca, rywalizować o Puchar Wójta Gminy Strawczyn, w wyścigu „Po Ziemi Stefana Żeromskiego i Henryka Sienkiewicza”. Dla kolarzy z tej kategorii będą to także mistrzostwa Polski.

Trasa wyścigu prowadzić będzie na rundzie, do której prowadzi kilkukilometrowy dojazd. Start będzie usytuowany w Strawczynku, a meta w miejscowości Widoma. Na koniec każdego okrążenia, czyli także przed metą, zawodnicy będą musieli pokonać ok. 2-kilometrowy podjazd.


Kliknij, aby powiększyć


Najwięcej, bo 95 kilometrów czeka kolarzy z kategorii M40a, M40b oraz M30. 65 kilometrów przejadą zawodnicy z kategorii M50a, M50b, M60a, M60b, CM oraz AM30. Przedstawiciele kategorii M70a, M70b, M80, K30, K40, AM40 i CK walczyć będą na 35-kilometrowym dystansie. Zapisać można się za pośrednictwem strony internetowej e-zawody.pl

Regulamin Mistrzostw Polski kategorii MASTERS i CYKLOSPORT o Puchar Wójta Gminy Strawczyn „Po Ziemi Stefana Żeromskiego i Henryka Sienkiewicza”

Organizatorem wyścigu „Po Ziemi Stefana Żeromskiego i Henryka Sienkiewicza” jest Urząd Gminy w Strawczynie i Kieleckie Towarzystwo Cyklistów.

Źródło:  "pzkol.pl"      

drukujDesign by: Serwis Sportowy s24.pl